Idea konkursu

Wielu turystów zmienia swoje plany wakacyjne – w miejsce zagranicznych wyjazdów wybierając właśnie polskie gospodarstwa agroturystyczne, które znajdują się z dala od ośrodków miejskich. Przestrzeń i ustronność, dają szansę na wypoczynek całym rodzinom czy wybranemu przez nas towarzystwu. Nie można się więc dziwić, że daje to poczucie  bezpieczeństwa.

Pandemia sprawiła, że właściciele gospodarstw agroturystycznych musieli odnaleźć się w nieznanych dotąd realiach i zmierzyć z rygorystycznymi wytycznymi bezpieczeństwa sanitarnego. Zważywszy na fakt, że każde gospodarstwo ma swoją specyfikę, działa w innym środowisku przyrodniczym i kulturowym, podejmowanie właściwych decyzji organizacyjnych i finansowych, było i jest ogromnym wyzwaniem. W dobie konkurencji, od pomysłowości kwaterodawców zależy, czy ich obiekt stanie się celem turystycznych wojaży. Pomysłowość w przygotowaniu oferty z zachowaniem wszystkich wytycznych jest obecnie kluczem do sukcesu!

W związku z powyższym zapraszamy wszystkich właścicieli kwater agroturystycznych z terenu całej Polski do udziału w konkursie pn. „Bezpieczna kwatera”.

Celem Konkursu jest identyfikacja i upowszechnienie dobrych praktyk w zakresie wdrożenia w wiejskiej bazie noclegowej działań związanych z podwyższonymi standardami epidemiologicznymi a także wszelkimi działaniami polegającymi na dostosowania oferty do nowej sytuacji wynikającej z pandemii COVID-19 oraz wymagań prozdrowotnych turystów.

Zgłoś swój obiekt

Zapraszamy wszystkich właścicieli kwater agroturystycznych z terenu całej Polski do udziału w konkursie pn. „Turystyka wiejska – moja przyszłość”.

Zobacz zgłoszone obiekty

Zobacz obiekty, które zostały zgłoszone do konkursu oraz zapoznaj się z ofertą. To Ty wybierasz laureatów! Zagłosuj na obiekt, który Twoim zdaniem najlepiej wpisuję się w hasło “Turystyka wiejska – moja przyszłość”.

Głosuj!

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Materiał opracowany przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej “Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

© Copyright 2018 – 2021 | Odpoczywaj Na Wsi | Polityka Prywatności