Międzynarodowe Targi Turystyczne ITTF Warsaw 2025

Stoisko „Odpoczywaj na wsi” będzie obecne na Międzynarodowych Targach Turystycznych ITTF Warsaw 2025, które odbędą się w dniach 20–22 listopada 2025 roku w Pałacu Kultury i Nauki❗❤

Podczas targów odwiedzający będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą wypoczynku na polskiej wsi przygotowaną przez #odpoczywajnawsi Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Będzie to doskonała okazja, aby poznać różnorodne formy turystyki wiejskiej, lokalną kuchnię, tradycje oraz atrakcje, które oferuje polska wieś.

W trakcie targów będą odbywać się również warsztaty rękodzielnicze, podczas których uczestnicy poznają sztukę tworzenia Lalki Motanki. W ramach warsztatów przewidziane są konkursy z nagrodami🏆, które pozwolą odwiedzającym sprawdzić swoje umiejętności i twórczą wyobraźnię.

Trzydniowe targi będą pełne inspirujących wydarzeń, prezentacji i pokazów, a stoisko „Odpoczywaj na wsi” stanie się miejscem, gdzie będzie można dowiedzieć się więcej o atrakcjach turystycznych polskiej wsi, jej kulturze, tradycjach oraz możliwościach aktywnego wypoczynku. Wydarzenie pozwoli również na wymianę doświadczeń i nawiązanie kontaktów w branży turystycznej.

jagoda
Author: jagoda

Zobacz najnowsze aktualności