Dnia 20 listopada 2020 r. od godziny 12.00 odbędzie się warsztat on-line pt. „Gry i zabawy jako forma wzbogacenia oferty turystyki wiejskiej“, z pewnością nie ominie Państwa wspaniała zabawa.

Podczas warsztatu będzie można grać i bawić się. Zabawy zastosujemy w gospodarstwach agroturystycznych, zagrodach edukacyjnych, wioskach tematycznych, itp. przedsięwzięciach turystyki wiejskiej. Część praktyczna szkolenia poświęcona będzie tworzeniu wstępnych pomysłów na gry i zabawy możliwe do wykorzystania w turystyce wiejskiej. Warsztat zostanie poprowadzone poprzez platformę internetową ZOOM, w związku z tym, mogą uczestniczyć osoby z całej Polski.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztacie Gry i zabawy jako forma wzbogacenia oferty turystyki wiejskiej, prosimy zarejestrować się na stronie https://zjwmhm-upm4ak-gry-zabawy.konfeo.com
Udział w warsztacie jest bezpłatny. Organizatorzy w ramach warsztatu zapewniamy materiały w wersji pdf, prawdopodobnie materiały będą możliwe do obejrzenia w wirtualnych targach.

Zwracamy się również z prośbą o rozpowszechnienie informacji o planowanym e-warsztacie oraz o wzięcie w nim czynnego udziału, niewątpliwie informacja dotrze do szerokiego grona zainteresowanych.  Szczegółowe informacje: tel. 666 361 423 lub e-mail: federacja@agroturystyka.pl oraz na stronie https://odpoczywajnawsi.pl/.