Kampania promocyjna Odpoczywaj na wsi – Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” oraz Lokalna Organizacja Turystyczna “Kraina Lessowych Wąwozów” będzie podmiotem obsługującym stoisko wystawiennicze Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w ramach kampanii promocyjnej „Odpoczywaj na wsi” w 2024 r. oraz I połowie 2025 r..

W ramach kampanii będzie promowana oferta podczas m.in. Pikniku nad Odrą w Szczecinie, Dożynek Jasnogórskich w Częstochowie, Smaki Regionów w Poznaniu, Międzynarodowe Targi Turystyczne ITTF Warsaw w Warszawie, Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego we Wrocławiu. 

Na stoisku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Odpoczywaj na wsi” będzie można znaleźć ofertę gospodarstw agroturystycznych, atrakcji turystycznych, a także innych form wypoczynku na obszarach wiejskich.
Po za dostępnymi materiałami goście odwiedzający stoisko „Odpoczywaj na wsi” będą mogli wziąć udział w pokazach oraz atrakcjach dla zwiedzających. W ramach warsztatów zostaną zorganizowane konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla uczestników.  

Kampania promocyjna Odpoczywaj na wsi Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi –inspiracja dla kilku tysięcy pasjonatów podróży
https://odpoczywajnawsi.pl/kampania-2023/1