Zapraszamy do wzięcia udziału w Plebiscyt Kwatera z pomysłem.

Zdobywcą nagrody w plebiscycie jest kwatera, która otrzyma największą liczbę polubień lub serduszek – reakcji na zgłoszenie (zsumowane polubienia i serduszka). Plebiscyt Kwatera z pomysłem odbywa się na fanpage Facebook Odpoczywajnawsi.

Pełna oferta kwater, które zgłosiły się do plebiscytu wraz z opisem i zdjęciami dostępna jest na stronie www.odpoczywajnawsi.pl/kwatera-z-pomyslem

CEL plebiscytu

Celem jest eksponowanie unikalności oraz różnorodności turystycznej oferty proponującej niecodzienną atmosferę i autentyczność polskiej wsi. Bardzo ważnym elementem oferty jest jakość usług „podstawowych” – noclegowych, sanitarnych, żywieniowych. Niemniej jednak czynnikiem przesądzającym o wyborze przez turystę kwater agroturystycznych jest propozycja usług oddających specyfikę wypoczynku na polskiej wsi. Prezentowane obiekty, to nie tylko dobra baza wypadowa do okolicznych atrakcji. Przede wszystkim miejsca z duszą, w których można spędzić miłe chwile, wzbogacić swoją wiedzę, przeżyć przygodę lub doświadczyć niezapomnianych wrażeń. Gospodarstwa te, prowadzone są przez ludzi z pasja, pragnących swoim zawodem czy hobby zarazić przybywających turystów.

Zapraszamy do oddawania swoich głosów na wyjątkowe obiekty agroturystyczne.

W głosowaniu wzięło udział ponad 2000 internautów, z pewnością była to wspaniała zabawa również dla kwaterodawcow, którzy wzięli udział w plebiscycie.

REGULAMIN