Od 5 września 2022 roku rozpoczął się termin składania swoich ofert do akcji POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY organizowanej wspólnie przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną. Obecna jesienna edycja przypada w dwóch terminach 18-20 listopada 2022 roku oraz 25-27 listopada.

Swoją ofertę należy zgłosić poprzez stronę internetową  www.polskazobaczwięcej.pl. Co ważne konta Partnerów, którzy uczestniczyli już w poprzednich edycjach pozostają aktywne – więc wystarczy zalogować się na stronę i jedynie zaktualizować ofertę – nie ma potrzeby wpisywania wszystkich danych – dzięki czemu rejestracja podmiotu nie powinna zając więcej niż 2 minuty.

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach.

W związku z powyższym zachęcamy do wzięcia udziału w akcji, dzięki której będziecie mogli Państwo wypromować swoją ofertę turystyczną, agroturystyczną, gastronomiczną, czy kulturową. W ten sposób można zapewnić sobie dodatkowe korzyści również poza głównym sezonem turystycznym. Przygotowując okazyjne oferty, można dotrzeć do znacznie większej grupy turystów.

Poradnik partnera akcji – kliknij i zobacz

Regulamin akcji – kliknij i zobacz