W dniach 18 – 20 października odbyły się Międzynarodowe Targi T urystyczne World Travel Show w Nadarzynie.

Trzydniowym targom towarzyszył szereg atrakcji m.in.: oferta ciekawych destynacji turystycznych w kraju i na świecie, degustacje potraw, pokazy strojów narodowych, sztuk walki, tradycyjnych tańców oraz możliwość uczestnictwa w festiwalu podróżników, prelekcjach i spotkaniach z podróżnikami takimi jak: Martyna Wojciechowska, Aleksander Doba, Beata Pawlikowska i wielu innych.
Wszyscy odwiedzający Targi mogli skorzystać z oferty przygotowanej na stoisku “Odpoczywaj na wsi” Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

  • Materiały dotyczące turystyki wiejskiej i  agroturystyki. Nasi eksperci będą służyli radą i chętnie poinformują o walorach wypoczynku na wsi.
  • Warsztaty „Podkowa z masy solnej”, dzięki którym uczestnicy będą mogli stworzyć podkowę z masy solnej zachowując jej oryginalną budowę,
  • Warsztaty „Ludowe decoupage”, dzięki którym uczestnicy nauczą się wykonywać podkładki pod kubek metodą “serwetkową”
  • Konkurs “Wiejska wykreślanka” z atrakcyjnymi nagrodami

W czasie targów został rozstrzygnięty Konkurs Fotograficzny – Odpoczywam na wsi. Nagroda w postaci VOUCHERA POBYTOWEGO  w gospodarstwie agroturystycznym Leśniczówka Paryż we wsi Rz, została wręczona przez Panią Annę Oliszewską właścicielkę gospodarstwa. Serdecznie gratulujemy laureatce Pani Annie Kowalskiej i życzymy przyjemnego pobytu w agroturystyce.

Stoisko “Odpoczywaj na wsi” Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, otrzymało nagrodę za ofertę jaka została przygotowana dla gości Targów.