Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw odbędą się w dniach 24 – 26 listopada w Nadarzynie.

Na targach będzie można zapoznać się z ofertą touroperatorów, agentów turystycznych, obiektów noclegowych, narodowe organizacje turystyczne biura podróży, firmy świadczące usługi transportowe, porty lotnicze, ubezpieczyciele Poznaj innowacje i trendy rynkowe branży turystycznej.

W tym wyjątkowym wydarzeniu po raz ostatni w tym roku będziemy ze stoiskiem Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Odpoczywaj na wsi”.

Poznacie Państwo odpowiedzi i zagadnienia na: pytania z zakresu turystyki wiejskiej i agroturystyki, prowadzenia działalności gospodarczej na obszarach wiejskich, propozycję wypoczynku w gospodarstwach agroturystycznych w tym ofertę specjalną związaną z enoturystyką, turystyka konną, ekologią…

W tych dniach zapraszamy na warsztaty wykonania LALEK MOTANEK. Znając technikę wykonacie wspaniałe laleczki z różnych materiałów. W ramach warsztatów odbędą się konkursy z nagrodami.

Stoisko Odpoczywaj na wsi w Nadarzynie – Zapraszamy. Relacja z targów dostępna będzie na stronie https://www.facebook.com/odpoczywajnawsi/