Szkolenie on-line pt. AGROTURYSTYKA NA NOWO

Zapraszamy przedstawicieli stowarzyszeń agroturystycznych, lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych, ośrodków doradztwa rolniczego oraz przedstawicieli, właścicieli gospodarstw agroturystycznych, podmiotów świadczących tego typu usługi na dwudniowe szkolenie on-line pt. AGROTURYSTYKA NA NOWO.

Szkolenia organizowane są przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Warszawie w ramach pełnienia funkcji jednostki centralnej Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Podczas szkolenia można rozwinąć swoje kompetencje, nauczyć się jak skutecznie komunikować i promować swoją działalność za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz efektywnie budować sieć współpracy. Podczas szkolenia będzie można poznać nowinki marketingu w sieci, nowoczesne kanały dotarcia do klientów oraz tajniki działania algorytmów.

W programie szkolenia m.in.:

– Wyniki badania „Agroturystyka na nowo”, wnioski z badania dla organizacji i gospodarstw — jakie obserwujemy trendy w rozwoju agroturystki, jakie są oczekiwania dzisiejszych klientów.
– Marketing czyli co? Podstawy budowania marki gospodarstwa i produktu agroturystycznego.
– Jak media społecznościowe zmieniły klienta? Nowoczesna komunikacja i kanały dotarcia do klienta gospodarstwa i produktu agroturystycznego.
– Jak działa algorytm? Podstawy mediów społecznościowych i budowania relacji sieciowych z innymi gospodarstwami oraz produktami agroturystycznymi.
– Jakie możliwości współpracy sieciowej oraz jakie możliwości sprzedażowe daje Facebook, Instagram i YouTube? Pomysły i rozwiązania.

Do wyboru dostępne są łącznie 4 terminy:

8-9 listopada 2021 r. (poniedziałek – wtorek) — szkolenie dla organizacji.
16-17 listopada 2021 r. (wtorek – środa) — szkolenie dla przedsiębiorców i pracowników branży agroturystycznej.
23-24 listopada 2021 r. (wtorek – środa) — szkolenie dla organizacji.
30 listopada – 1 grudnia 2021 r. (wtorek – środa) — szkolenie dla przedsiębiorców i pracowników branży agroturystycznej.
Szkolenia rozpoczynają się o godz. 9:30. Szczegółowe informacje zostaną przekazane wraz z programem, po dokonaniu rejestracji.

Formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji dostępnych jest na stronie https://ksow.pl/aktualnosc/agroturystyka-na-nowo

Szkolenie AGROTURYSTYKA NA NOWO