Targi Turystyczne Wypoczynek. Targom towarzyszy wydarzeniu Toruński Festiwal Smaków odbędą się w nowym terminie w dniach 17 i 18 października 2020 roku w Centrum Targowym PARK w Toruniu przy ulicy Szosa Bydgoska 3.
Jak co roku na targach Targi Turystyczne Wypoczynek zaprezentują się turystycznie i kulinarnie: miasta i gminy, powiaty, lokalne organizacje turystyczne, lokalne grupy działania, uzdrowiska, hotele, gospodarstwa agroturystyczne, touroperatorzy, biura turystyczne, organizatorzy aktywnego wypoczynku , parki rozrywki oraz wszyscy pozostali zajmujący się branżą turystyczną i kulinarną na wsi zostanie zaprezentowana na stoisku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi “Odpoczywaj na wsi”. Oprócz licznych materiałów – przewodników, map, folderów z ofertą noclegową i atrakcjami turystycznymi, zaplanowane zostały liczne atrakcje m.in.

  • Warsztaty tkackie na mini krosnach
  • Warsztaty „Witrażowa wycinanka – jesiennie na wsi”
  • Konkurs z nagrodami – MAPA ATRAKCJI TURYSTYCZNYCH – rozstrzygnięcie – NIEDZIELA godz. 14.00

Zapraszamy do odwiedzenia targów oraz naszego stoiska!

Stoisko zostało przystosowane zgodnie  obowiązującym reżimem sanitarnym.

Niestety, ale w związku z prowadzonymi obostrzeniami –  w ostatniej chwili zostały odwołane. Mieliśmy nadzieję, się spotkać z Państwem w miejscu bliskiemu sercu Mikołaja Kopernika. Materiały, filmy związane z wypoczynkiem na wsi, możecie Państwo zobaczyć w https://odpoczywajnawsi.pl/stoisko/.

Informacja ze strony organizatorów  – w związku z ogłoszeniem na ternie Miasta Toruń strefy czerwonej COVID-19 – Targi Turystyczne Wypoczynek i Toruński Festiwal Smaków nie odbędą się we wcześniej zaplanowanym terminie 17-18 października 2020 r.

Centrum Targowe PARK to miejsce organizacji: targów, wystaw, kiermaszy, zjazdów, konferencji, szkoleń, kongresów, pokazów, festynów, eventów, koncertów. Atrakcją w Toruniu, którą docenią wszystkie dzieci jest Piernikowy Plac Zabaw, znajdujący się na ulicy Podmurnej 60. Jest tam część z fontannami, gdzie można się swobodnie zmoczyć , wytwórnie piasku, instrumenty muzyczne, statek, na który można się wspiąć i liczne miejsce do siedzenia. W Muzeum Kopernika zobaczymy jak wyglądały wnętrza typowego domu kupca toruńskiego, są tutaj również liczne informacje związane z opracowaną przez Kopernika teorią heliocentryczną. Warto się wybrać również do Planetarium, które również znajduje się w centrum miasta, na ulicy Franciszkańskiej 15 w starych budynkach gazowni.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]