Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show w Nadarzynie, które odbędą się w dniach 18 – 20 października 2019 w PTAK WARSAW EXPO, al. Katowicka 62.
Trzydniowym targom towarzyszyć będzie szereg atrakcji m.in.: oferta ciekawych destynacji turystycznych w kraju i na świecie, degustacje potraw, pokazy strojów narodowych, sztuk walki, tradycyjnych tańców oraz możliwość uczestnictwa w festiwalu podróżników, prelekcjach i spotkaniach z podróżnikami takimi jak: Martyna Wojciechowska, Aleksander Doba, Beata Pawlikowska i wielu innych.

 

Podczas targów odbędzie się także konferencja pt. „Z TRADYCJĄ W PRZYSZŁOŚĆ – DESIGN THINKING o turystyce wiejskiej i agroturystyce”.
Więcej informacji o konferencji: KLIKNIJ TUTAJ

 

Na stoisku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi “Odpoczywaj na wsi” będzie można zapoznać się z ofertą wypoczynku na wsi. Dla osób uczestniczących w wydarzeniu dostępne będą liczne materiały, foldery, mapy, oferty kwater agroturystycznych. Dla dzieci i dorosłych przewidziany jest m.in. konkurs Wiejska Wykreślanka, dla laureatów którego będą atrakcyjne nagrody, a także każdy będzie mógł spróbować swoich sił w warsztatach artystycznych „Podkowa z masy solnej”, „Ludowe decoupage”.
Odbędzie się również wręczenie nagrody za konkurs fotograficzny “Odpoczywaj na wsi” w postaci vouchera na dwudniowy pobyt w kwaterze agroturystycznej.

 

Zapraszamy do śledzenia informacji na naszym fanpage:

 

Informacje o kampanii Odpoczywaj na wsi można znaleźć na stronie: https://odpoczywajnawsi.pl/kampania-2019/