Sielskie Lubelskie Kwatery z Pasją

Lubelszczyzna

Lubelszczyzna to region, którego walory przyrodnicze i kulturowe przyciągają turystów szukających wypoczynku na tradycyjnej polskiej wsi. W gęsto rozsianych kwaterach agroturystycznych na gości czekają komfortowo wyposażone pokoje z łazienkami i zapleczem gastronomiczno – rekreacyjnym.
W Inspiracji znajdziecie Państwo szeroką bazę gospodarstw, których oferta wybiega ponad standardowo proponowany nocleg i wyżywienie. Prezentowane tu kwatery, to nie tylko dobra baza wypadowa do okolicznych atrakcji, ale przede wszystkim miejsca z duszą, w których można spędzić miłe chwile, wzbogacić swoją wiedzę, przeżyć przygodę lub doświadczyć niezapomnianych wrażeń. Gospodarstwa te, prowadzone są przez ludzi z pasją, pragnących swoim zawodem czy hobby zarazić przybywających turystów.

U Marka w dylach

Gospodarstwo Koniczynka – konno i nie tylko  Koniczynka

Stajnia Rola – konno

Miłośnicy natury znajdą tu kwatery z przygotowanymi ścieżkami do edukacji przyrodniczej oraz bogatą ofertą zajęć tematycznych dotyczących hodowli zwierząt i ptaków oraz uprawy i przetwórstwa niektórych gatunków roślin. Entuzjaści jazdy konnej znajdą oferty, gdzie prowadzone są szkółki jeździeckie i zajęcia z hipoterapii.

Fani sportów wodnych i wędkarstwa znajdą kwatery ze stawami hodowlanymi, szkółkami pływackimi czy też organizujące spływy kajakowe.

Gospodarstwo U Kasi LubelskieGospodarstwo Agroturystyczne U Kasi – dla wędkarzy, grzybiarzy i rodzin z dziećmi

W serwisie swoją pozycję znalazły kwatery pielęgnujące tradycje rzemieślnicze, na bazie których prowadzone są różnorodne warsztaty edukacyjne. Osoby z duszą artystyczną znajdą tu miejsca idealne do rozwijania talentów malarskich, rzeźbiarskich czy rękodzielniczych. Wiele kwater słynie z tradycyjnej kuchni regionalnej przygotowywanej na bazie produktów z własnego gospodarstwa, ogrodu i pasieki. Prowadzone są w nich warsztaty kulinarne, podczas których można nauczyć się np. pieczenia chleba, robienia sera lub przetworów.

Osada Leśna Doboszówka Lubelskie

Osada Leśna Doboszówka Lubelskie

Osada Leśna Doboszówka – 1 miejsce w konkursie internetowym –  KWATERA z POMYSŁEM

Kraina Rumianku – wioska tematyczna 

 

Gościniec Bobliwo - Stok Narciarski, lubelskie

Gościniec Bobliwo – Stok Narciarski, lubelskie

Są tu miejsca specjalnie przygotowane do przyjmowania rodzin z dziećmi, zapewniające maluchom liczne atrakcje w postaci warsztatów edukacyjnych i zajęć animacyjnych. Są też kwatery typowo nastawione na zapewnienie gościom relaksu w wiejskich SPA z saunami i możliwością kąpieli w basenach lub baliach z wodą podgrzewaną drewnem.

Gościniec Boboliwo – Stok Narciarski

Agroturystyka U Grażki – wiejskie SPA, edukacja historyczna U Grażki - wiejskie SPA, lubelskie

Wreszcie znajdziecie tu Państwo kwatery, których właściciele prowadzą tradycyjne gospodarstwa rolne i oferują turystom uczestnictwo w pracach polowych oraz gospodarskich. Zawarta tu oferta pozwoli znaleźć liczne propozycje na odpoczynek zarówno latem, jak i zimą, kiedy właściciele kuszą prywatnymi stokami narciarskimi i organizacją kuligów po malowniczych wąwozach.
Zapraszamy na Lubelszczyznę do kwater agroturystycznych tworzonych z pasją.

Jaworowa Górka – mini pole golfowe, klimatyczna grillownia Jaworowa Górka, lubelskie